2007 B - TURNIEJ "GRAMY DLA DZIECIAKÓW" 03.12.2017

W niedzielę 03.12.2017 drużyna "B" rocznika 2007 weźmie udział w turnieju halowym organizowanym przez drużynę KS Advit Wiązownia. Zbiórka o godzinie 10:30, Hala Miejska ul. Bohaterów Westerplatte 55, Karczew. Zakończenie meczów naszej grupy zaplanowane jest około godz. 13:20. W przypadku wyjścia z grupy (czyli zajęcia miejsc 1-4) faza pucharowa będzie trwała maksymalnie do godz. 16:00. Powołani zawodnicy:

1. Żelazowski Wiktor (br)
  2. Dwórznik Maurycy (br)
  3. Chojnacki Aleksander
  4. Filipiński Rafał
  5. Gryszczuk Maksymilian
  6. Joachimiak Maciej
  7. Kądziela Maksymilian
  8. Nowak Mateusz
  9. Polak Alex
  10. Zalewski Bartosz

Każdy zawodnik ma mieć ze sobą 30 zł na wpisowe, buty do gry na hali (na płaskiej podeszwie), legitymację, ochraniacze, wodę do picia. Watro dodać, że jest to turniej charytatywny, z którego wszystkie uzyskane środki będą przeznaczone na paczki świąteczne dla dzieci niepełnosprawnych oraz ubogich rodzin z miasta i gminy Karczew. Bardzo prosimy o jak najszybsze wysłanie sms do trenera Kacpra z potwierdzeniem obecności na turnieju oraz o punktualne przybycie na zbiórkę.