2007 B - TURNIEJ OSiR WŁOCHY CUP 09.12.2017

W sobotę 09.12.2017 drużyna "B" rocznika 2007 weźmie udział w kolejnej edycji turnieju halowego organizowanego przez drużynę UKS Okęcie. Zbiórka o godzinie 08:00, Hala Sportowa OSiR Włochy przy ul. Gładkiej18. Zakończenie meczów naszej grupy zaplanowane jest około godz. 13:00. W przypadku wyjścia z grupy (czyli zajęcia 1 lub 2 miejsca) mecze półfinałowe rozpoczynają się o godz. 17:50. Powołani zawodnicy:

1. Żelazowski Wiktor (br)
  2. Dwórznik Maurycy (br)
  3. Cegliński Bartosz
  4. Chojnacki Aleksander
  5. Filipiński Rafał
  6. Gryszczuk Maksymilian
  7. Kaniasty Antoni
  8. Kądziela Maksymilian
  9. Kądziela Tymon
  10. Skwara Julian
  11. Polak Alex
  12. Żyterski Maksymilian

Każdy zawodnik ma mieć ze sobą 25 zł na wpisowe, buty do gry na hali (na płaskiej podeszwie), legitymację, ochraniacze, wodę do picia. Prosimy o jak najszybsze wysłanie sms do trenera Kacpra z potwierdzeniem obecności na turnieju oraz o punktualne przybycie na zbiórkę.