Wygrana z GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki!!!

Po niezwykle zaciętym i dramatycznym meczu najmłodsi piłkarze Unii Warszawa pokonali swoich rówieśników z Grodziska Mazowieckiego 4:2. Do przerwy mimo wyrównanej gry goście cieszyli się z prowadzenia 2:0. W przerwie trener Kacper Wróbel wprowadził korekty w ustawieniu zespołu i zmotywował chłopców do walki. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Jeszcze w 3 kwarcie nasi piłkarze doprowadzili najpierw do wyrównania, a na początku 4 odsłony meczu wyszli na prowadzenie. Drużyna z Grodziska nie chciała opuszczać Warszawy bez punktów, w efekcie do końca musieliśmy drżeć o wynik. W 60 minucie Antek Bartnicki postawił kropkę nad i, a chwilę później arbiter zakończył spotkanie i mogliśmy cieszyć się z pierwszego ligowego zwycięstwa.

Bramki dla Unii: Antek Bartnicki x2, Samuel Jurczak, Alex Polak.